Wyszukaj firmę we Wrocławiu

Brukarstwo, kostka brukowa

Jeżeli szukasz najlepszych materiałów do wykończenia swojego domu i ogrodu to dobrze trafiłeś. Szukasz całościowego podejścia, od doradztwa po zakup i wykonanie usługi, to jesteś we właściwym miejscu.

 

Naszym celem jest zagospodarowanie otoczenia. Sprawiamy aby Państwa miejsca były funkcjonalne, ale także piękne. Dlatego posiadamy bogatą ofertę w zakresie przeznaczenia, asortymentu, wzornictwa oraz kolorystyki. Dokładamy wszelkich starań aby ogród i otoczenie domu spełniały Państwa marzenia. Aby otoczenie w którym będziecie Państwo przebywać powodowało uśmiech oraz poczucie relaksu oraz spełnienia.

 

 

Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 1992r, od początku swojej działalności zajmujemy się wykonywaniem robót drogowych i nawierzchniowych a także sprzedażą kostki brukowej. A od kilku lat wykonujemy także pracę związane z montażem elewacji kamiennych, wykańczaniem wnętrz. Do naszych prac wykorzystujemy produkty najlepszych producentów o najwyższej jakości.

Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę techniczną oraz doświadczonych pracowników. Przy wykonywaniu robót korzystamy z własnego zaplecza sprzętowego. Zrealizowaliśmy w tym czasie wiele prac dla Spółdzielczości Mieszkaniowej, Firm Budowlanych, jak i dla Inwestorów Indywidualnych.

Zapraszamy Państwa do siedziby naszej firmy we Wrocławiu na ul. Jerzmanowskiej 22. Posiadamy w stałym asortymencie kostkę brukową, kamieeń naturalny piaskowiec. Firma nasza mieści się w Wrocławskim Centrum Logistycznym, powierzchnia magazynowa 1000m2 pozwoli zaspokoić Państwa potrzeby, a profesjonalna obsługa pozwoli Państwu poczuć się wyjątkowo.

 

 

Zakres wykonywanych prac:


Sprzedaż kostki brukowej, kamienia naturalnego Piaskowiec
Zagospodarowanie terenów osiedli mieszkaniowych
Budowa dróg
Budowa parkingów
Budowa miejsc postojowych
Budowa chodników
Budowa placów zabaw
Budowa obiektów sportowo-rekreacyjnych
Roboty ziemne
Elewacje budynków

Zapraszamy

www.otokostka.pl