Wyszukaj firmę we Wrocławiu

Fabryka Ciał – trener personalny, siłownia, odchudzanie Wrocław

Jesteśmy Mistrzami Polski w kulturystyce! Posiadamy ponad 26 letnie doświadczenie. Jesteśmy praktykami nie teoretykami!

Wieloletnie doświadczenie oraz ciężka praca przy treningach naszych

Klientów zaowocowały licznymi referencjami. Wśród polecających nas znajdziecie zarówno Mistrzów Świata, Europy i Polski jak również pracowników biurowych, IT, itp, którzy postanowili zadbać o Swoje ciało z nami!

Od wielu lat zajmujemy się aktywnością ruchowa czy to na siłowni, w sali cardio, na sali fitness, czy też na świeżym powietrzu, naszym celem jest pomoc ludziom w redukcji wagi lub jej zwiekszeniu – nabraniu masy miesniowej połączona ze zdrowym stylem życia i zdrowym odżywianiem.

Zajmujemy się także zmniejszeniem i redukcja celulitisu. Oprócz pomocy w pozbyciu sie zbędnych kilogramów, pracujemy także nad poprawą kondycji naszych klientow i klientek, kształtowaniem i modelowaniem ich sylwetek.

Z naszych porad skorzystało już wiele osób które dzięki nam uzyskały upragniona figurę a co za tym idzie pozbycie się zbędnych „fałdek ” 😉 i dzięki temu znaczną poprawę samopoczucia.

Staramy się być najlepsi w tym co robimy, dlatego współpracujemy z najlepszymi specjalistami z różnych pokrewnych dziedzin.

W skład naszego zespołu wchodzą instruktorki fintess, instruktorzy fitness i siłowni, masażyści, fizjoterapeuci, dietetycy, kosmetyczki i fryzjerzy. A wszystko po to aby Wasze ciała stały się piękne, sprawne i silne!

 

 

Krzysztof Przychodny trener personalny

2-krotny mistrz polski w kulturystyce, kulturystyka to jego pasja i sposób na życie potrafi mega zmotywować do pracy nad sobą, treningi dobiera idealnie do kondycji klienta wspiera i doradza co zrobić by pozbyć się brzucha i mieć kaloryfer, potrafi zmienić każdego pod warunkiem ze dana osoba daje z siebie wszystko rekord u klienta.