Wyszukaj firmę we Wrocławiu

Flamingo Travel – podróże na Kubę

Biuro podróży Kuba Flamingo Travel to efekt przyjaźni polsko – kubańskich rodzin, wspólnych pasji, podobnego postrzegania świata i obopólnej otwartości.

Pomimo dzielących nas ogromu kilometrów, różnic kulturowych, barier językowych, ograniczeń zaawansowania technologicznego postanowiliśmy razem pokazywać podróżnikom Kubę. Zarówna tą piękną, kolorową, smaczną, pachnącą cygarami i rumem, rozbujaną w rytmie salsy z cudownie szumiącym błękitem morza jak i tą biedniejszą, smutniejszą, bardziej szarą ale nadal życzliwą.

Podróże na Kubę – Havana

Dzięki naszej przyjaźni udało się stworzyć przestrzeń do zapoczątkowania realizacji naszych marzeń. Możemy i chcemy pokazać Wam Kubę „od kuchni”, nie przez pryzmat hoteli ale oczami rodowitego Kubańczyka. Podróżując z nami będziecie mogli zamieszkać w domach Kubańczyków, spożywać z nimi posiłki, poznawać ich tradycyjną kuchnię, poznać bliżej ich kulturę, nawyki usposobienie, postrzegania świata. Zajrzeć „od zaplecza” w zakamarki Hawany i okolic.

Stara Havana

Kontakt

email: kontakt@kuba-travel.com
tel. +48 602 445 639
Strona internetowa: www.kuba-travel.com

Kuba Flamingo Travel jest Biurem Podróży, którego założycielem i administratorem  danych jest firma AdArtour. Biuro posiada wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych. Formą zabezpieczenia podróżnych jest gwarancja ubezpieczeniowa na rzecz Klientów, którą posiadamy w Towarzystwie Ubezpieczeń SIGNAL IDUNA Polska, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych.