Wyszukaj firmę we Wrocławiu

Kompleksowe wykończenie mieszkania Wrocław

Firma MBUDOWA przedstawia kolejną z wybranych realizacji prace remontowo budowlanych w mieszkaniu we Wrocławiu.

Tym razem w ręce ekipy remontowej trafiło mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wichrowej na Plantach Racławickich we Wrocławiu.

Zakres prac obejmował:

Dwukrotne gładzie na ścianach, malowanie ścian, tapetowanie, położenie paneli podłogowych. W kuchni i przedpokoju płytki gres szkliwiony, fuga wąska 1mm, kuchnia fuga 0mm. Łazienka – położenie płytek gresowych 60×60 i 90×90 płytki podłogowe, przerobienie instalacji hydraulicznej, wkłucie instalacji hydraulicznej w ściany i drobne przeróbki instalacji elektrycznej, biały montaż, montaż Geberit, montaż misy ustępowej, montaż oświetlenia łazienkowego, montaż lustra na haki, instalacja wanny, baterii wannowej, montaż kolumny natryskowej, montaż umywalki wiszącej z szafką.

Galeria z realizacji wykończenia mieszkania

Galeria z realizacji wykończenia łazienki

Firma Mbudowa zajmuje się kompleksowym wykończeniem wnętrz, budową domów i renowacją budynków. Realizuje również prace rozbiórkowe i wyburzenia.

Zespół firmy składa się z kierowników budowy oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy swoje doświadczenie zdobywali w realizacjach na różnych budowach w Polsce jak i za granicą.

Podejmujemy również współpracę z architektami, dzięki którym innowacyjnie podchodzimy do wykańczanego wnętrza. Nie boimy się wyzwań i bez problemu potrafimy przenieść „na ściany” wizję klienta.

Służymy również poradami w kwestii remontów i wykończeń, doradzimy, jak znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla danego projektu.

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, z którym dokładnie i rzeczowo omawiamy plan remontu. Głównym obszarem naszego działania jest Wrocław, ale chętnie rozważymy oferty z różnych części kraju.

Dane kontaktowe:

MBUDOWA

ul. Stanisławowska 47
54-611 Wrocław

Adres strony internetowej: https://mbudowa.pl