Wyszukaj firmę we Wrocławiu

Materace, łóżka sypialniane, meble tapicerowane, młodzieżowe, szafy – StradiMeble

StradiMeble to miejsce, w którym przedstawiamy i oferujemy meble tapicerowane, łóżka sypialniane, młodzieżowe zestawy, szafy, komody, materace i całe sypialnie wykonane tylko przez polskich producentów. Wysoka jakość produktów i pełna weryfikacja jakości na każdym etapie realizacji zamówienia gwarantuje zadowolenie klienta. Naszą pasją są aranżację wnętrz w zakresie mebli użytkowych oraz komfortowych do spania. Staramy się tak dobierać asortyment aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

W sypialni centralnym punktem jest łóżko, które powinno zapewnić nam komfortowy i zdrowy wypoczynek. Sen jest niezwykle ważny dlatego materac, na którym ostatecznie śpimy i wypoczywamy powinien być dokładnie dobrany do naszych potrzeb. Posiadamy materace lateksowe, piankowe, kokosowe, sprężynowe i kieszeniowe. Także materace mieszane doskonale się sprawdzają. Dbamy o to aby pokrowce były wykonane z najwyższej jakości materiałów a ich wykończenie było na jak najwyższym poziomie.

Łoża sypialniane, na których spoczywają materace mają za zadanie nie tylko być podparciem dla nich ale także mają zachwycać, cieszyć oko i komponować się z wnętrzem. Oferujemy łoża w stylu klasycznym jak i o nowoczesnym designe.

Dopełnieniem sypialni są pojemne szafy przesuwne oraz komody w kolorystyce łóżek.

Zobacz wybrane meble w sklepie

W ten sposób każdy w jednym miejscu może skompletować sypialnie w swoim stylu.

O ile sypialnia jest pomieszczeniem, w którym głównie śpimy i przechowujemy to pokoje dziecięce czy młodzieżowe są znacznie trudniejszym wyzwaniem do zagospodarowania. Jednak te pomieszczenia muszą spełniać wiele funkcji. Dlatego proponujemy gotowe zestawy mebli młodzieżowych, które łączą w sobie łóżka do spania z wygodnymi materacami, praktyczną szafę, biurko oraz szuflady na dodatki. Dodatkowo urozmaicane drabinką lub schodkami zapewniają ciekawy designe oraz wygodą użytkowania.

Abyśmy mogli zapewnić wysoką jakość, oryginalność i komfort współpracujemy tylko z polskimi producentami takimi jak : Zeus, Marlux, Azardi, Vitmat czy Hevea.

StradiMeble oferuje meble tapicerowane, łóżka sypialniane, młodzieżowe zestawy, szafy, komody, materace i całe sypialnie wykonane tylko przez polskich producentów. Wysoka jakość produktów i pełna weryfikacja jakości na każdym etapie realizacji zamówienia gwarantuje zadowolenie klienta. Naszą pasją są aranżację wnętrz w zakresie mebli użytkowych oraz komfortowych do spania. Gotowe zestawy mebli młodzieżowych łączą w sobie łóżka do spania z wygodnymi materacami, praktyczną szafę, biurko oraz szuflady na dodatki. Dodatkowo urozmaicane drabinką lub schodkami zapewniają ciekawy design oraz wygodą użytkowania. Dla dorosłych także staramy się oferować wszystko co jest nie zbędne do stworzenia wygodnej i ciekawej sypialni. Szafy, komody, łoża i stoliki tworzą doskonałą całość i zapewniają pełen komfort użytkowania.
Pełna oferta dostępna jest na stronie www.stradimeble.pl