Wyszukaj firmę we Wrocławiu

MediCare – okulista dziecięcy

Centrum Medyczne MediCare ( MCM Wrocław ) to placówka, w której świadczone są usługi medyczne na najwyższym poziomie. Zapewnia swoim pacjentom, zarówno dorosłym jak i dzieciom, przyjazne i bezpieczne warunki pobytu, z dbałością o jakość i profesjonalizm wykonywanych usług.

Personel MediCare stara się doskonalić na każdym etapie pracy, a podstawowym z wyznaczonych zadań jest dbałość o zdrowie pacjentów oraz ich rodzin. Aby sprostać wymaganiom pacjentów personel stale podnosi swoje kwalifikacje i wdraża najnowsze rozwiązania w zakresie diagnostyki i leczenia, nieustannie unowocześniając bazę sprzętu.

Zespół lekarzy MediCare Wrocław to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, stale podnoszący swoje kwalifikacje, realizujący najnowsze procedury medyczne, wykorzystujący światowe osiągnięcia swoich specjalizacji i śledzący wszelkie nowe możliwości w medycynie. Profil działalności centrum obejmuje konsultacje specjalistyczne z zakresu okulistyki, okulistyki dziecięcej, psychiatrii, dermatologii oraz medycyny estetycznej.

Kontakt

MediCare Centrum Medyczne

ul. Warmińska 20 lok nr. 36
54-110 Wrocław

tel.: 791 541 541
strona www: medicare.wroclaw.pl
email: kontakt@medicare.wroclaw.pl

Rejestracja:

791 541 541
rejestracja@medicare.wroclaw.pl