Wyszukaj firmę we Wrocławiu

Miejsce sprzyjające współpracy – nowe biuro KRUK S.A.

Nowe biuro KRUK S.A. – miejsce, które przyciąga, wspiera i angażuje

WES – eksperci od tworzenia i wyposażenia przestrzeni biurowej zakończył kolejną interesującą realizację. Tym razem zmiany zrealizowane zostały w biurze firmy KRUK S.A.

Chcieliśmy, aby nowe biuro KRUK S.A. stało się miejscem sprzyjającym współpracy, współtworzeniu idei i wzajemnego uczenia się. Miejscem, w którym zwracamy uwagę na potrzeby każdego pracownika, jednocześnie wspierając procesy. Obserwując zmianę stylu pracy w ostatnim czasie – kiedy pandemia zmusiła nas do pozostania w domu – zauważyliśmy, że praca w systemie home office wyzwoliła w wielu z nas nowe pokłady kreatywności w kontekście aranżowania przestrzeni do pracy w ramach naszych domów i mieszkań.

W zakresie współpracy z innymi wiele naszych aktywności płynnie przeniosło się do obszaru pracy zdalnej, co ma również swoje ograniczenia. Zmiany, które wprowadziliśmy w przestrzeniach biurowych KRUK’a, mają na celu zachęcić pracowników do zacieśniania współpracy, realizowania wspólnych projektów, wzajemnego wspierania się w codziennych obowiązkach i uczenia się od siebie w sytuacji powrotu do pracy w biurze (czy to na stałe, czy w systemie hybrydowym).

Dzięki nowej aranżacji biura i nowoczesnym rozwiązaniom, pracownicy KRUK’a mają szeroki wybór możliwości do wykorzystania w pracy stacjonarnej zarówno w biurze, jak i wirtualnie.

Więcej o tej realizacji znaleźć można na stronie firmy WES pod adresem: https://wes.expert/realizacje/kruk-s-a/

WES.expert od 20 lat wyposaża wnętrza. Pomaga swoim Klientom tworzyć środowisko pracy, aby mogli z sukcesem realizować założenia biznesowe.

WES.expert jest partnerem architektów, designerów, architektów wnętrz w zakresie doradztwa i optymalizacji rozwiązań wyposażania wnętrz. Jako autoryzowany przedstawiciel największych producentów mamy wiedzę i doświadczenie, aby szukać najkorzystniejszych konfiguracji mebli biurowych, podłóg, ścian szklanych, akustyki i oświetlenia.

Eksperci firmy WES to zaangażowani profesjonaliści, dzięki którym każdy projekt, to niepowtarzalna droga, budowana w oparciu o oczekiwania klientów, indywidualne potrzeby, nasze wieloletnie doświadczenie i wypracowane możliwości. To dzięki wiedzy i umiejętnością tych ludzi nasze projekty odpowiadają na echa przyszłości, nowych technologii i obecnych trednów.

Odwiedź stronę WES.expert i dowiedz się więcej.