Wyszukaj firmę we Wrocławiu

NaturBonum – naturalny krem do twarzy i ciała

Natura od zawsze potrafiła zatroszczyć się o człowieka. Niestety wskutek gwałtownego rozwoju naszej cywilizacji nie zauważyliśmy że zapomnieliśmy o tym co nam daje. Właśnie dlatego powstały naturalne kremy do twarzy i ciała NaturBonum.

Kremy NaturBonum 100% naturalne

Krem NaturBonum to w 100% produkt naturalny, ręcznie robiony, . Krem NaturBonum doskonale wchłania się przez skórę nadając jej gładkość i delikatność. Jest nieocenionym wsparciem w walce z chorobami i podrażnieniami skóry. Wspaniale wspiera i odżywia skórę podczas leczenia Łuszczycy. Jest doskonałym zabezpieczeniem delikatnej skóry maluszka. Optymalnie nawilża i natłuszcza skórę poprawiając jej elastyczność i ogólną kondycję. Posiada ogrom wspaniałych i dobroczynnych właściwości dla skóry a jednocześnie jest w 100 % naturalnym Kremem, bez dodatków, sztucznych barwników, parabenów.

Naturalne składniki to wszystko co nam potrzebne

Nasza skóra naprawdę nie potrzebuje chemii, konserwantów, parabenów, sztucznych barwników, aromatów zapachowych oraz wszelkich innych „dodatków”.

Masło shea, oliwa z oliwek, wosk pszczeli, olejek arganowy to wszystko cudowne, naturalne składniki, które maja w sobie mnóstwo dobroczynnych właściwości. Połączone w Krem NaturBonum są idealnym kosmetykiem, który zadba o nasza skórę.

Krem NaturBonum 100ml – pakowanie prezentowe

Krem jest doskonałym wspomaganiem do wykonywania profesjonalnych masaży oraz wykonywanych w zaciszu domu. Jego konsystencja zmienia się pod wpływem ciepła i pocierania na bardziej aksamitną co czyni masaż jeszcze przyjemniejszym.

Krem NaturBonum świetnie sprawdza się w przypadku spierzchniętych, pękających ust oraz „zajadów”. Łagodzi, natłuszcza i nawilża, dzięki czemu stają się miększe i bardziej elastyczne, a to zapobiega kolejnym pęknięciom. Dzięki woskowi pszczelemu, który zawarty jest w składzie, krem ma działanie bakteriostatyczne.

Dbamy o środowisko – stawiamy na eko

Jako producent produktów ekologicznych i naturalnych od samego początku staramy się aby nasza produkcja była jak najmniej uciążliwa dla środowiska.

Naszym sukcesem jest niewątpliwie fakt, iż już od pierwszych partii nasz ręczny proces produkcji jest całkowicie pozbawiony odpadów.

Energia elektryczna wykorzystywana do produkcji jest „zielona” – pochodzi z instalacji fotowoltaicznej dzięki czemu do minimum ograniczyliśmy emisję CO2

Opakowania – krem NaturBonum pakowany jest w najbardziej ekologiczne opakowania – szklane słoiki.

Dodatki i ozdoby – dodatkowe opakowania ozdobne oraz prezentowe stosowane przez nas wykonane są z lnu oraz bawełny organicznej lub tektury pochodzącej z odzysku.

Dekoracje i detale – elementy dekoracyjne dostępne wraz z kremami wykonane są z materiałów biodegradowalnych takich jak rafia juta oraz bawełna i papier makulaturowy.

Obieg opakowań – od stycznia każdy Klient, który zakupił krem NaturBonum może oddać nam słoik i zamówić w nim kolejną partię kremu uzyskując dzięki temu zachęcający rabat.

Zero Waste to nasz priorytet!

Zapraszamy do zakupu naturalnych kremów NaturBonum.

Nasze kremy dostępne są w opakowaniach 200 ml, 100 ml oraz 50 ml.

Więcej informacji o naszej działalności oraz naszych produktach znajdziecie na naszej stronie internetowej www.NaturBonum.pl