Wyszukaj firmę we Wrocławiu

Pakiet promujący Twoją firmę w sieci

Social media i content marketing

Firma INFORD oferuje atrakcyjne pakiety dla promocji firmy w internecie. Prezentujemy skróconą ofertę.

Masz stronę internetową ale brakuje Ci czasu na jej obsługę oraz marketing? Fanpage Twojej firmy nie generuje żadnej wartości dodanej, a ostatnie posty datują się ponad rok temu? Działania które prowadzisz są haotyczne, nieskoordynowane a przede wszystkim nie systematyczne?

Właśnie dla Ciebie mamy ofertę dzięki, której Twoja firma zacznie być widoczna w sieci, a każde działania będą miały za zadania realizację określonych celów.

Content marketingczyli marketing treści, to strategia marketingowa polegająca na regularnym tworzeniu oraz dystrybucji atrakcyjnych i przydatnych treści, które mają za zadanie zainteresować i utrzymać ściśle sprecyzowaną grupę odbiorców, tak aby nakłonić ich do działania (np. zakupu produktów lub usług)

Zajmiemy się bieżącym prowadzaniem Twojego newsroomu czy też bloga na stronie internetowej Twojej firmy. Przygotujemy artykuły oraz zdjęcia lub grafiki i opublikujemy je zgodnie z ustalonymi planami.

Poprowadzimy Twój fanpage na facebooku i udostępnimy przeróżne treści promujące Twoją firmę, ofertę oraz oferowane produkty i usługi: teksty, obrazy, grafiki, video.

Zajmiemy się prowadzeniem Twojej wizytówki w Google Moja Firma. Dzięki czemu dotrzesz do jeszcze większej liczby użytkowników.

Nasze podstawowe pakiety emarketingowe przedstawiają się następująco:

Pakiet standard

Bieżąca obsługa, prowadzenie i zarządzanie:

strona www blog / newsroom
do 2x / mies
facebook do 3x / mies
google Moja Firma do 3x / mies

Pakiet premium

Bieżąca obsługa, prowadzenie i zarządzanie:

strona www blog / newsroom
do 5x / mies
facebook do 6x / mies
google Moja Firma do 4x / mies

Firma INFORD to dynamiczną firma działającą w branży IT. Dzięki naszemu profesjonalizmowi oraz indywidualnemu podejściu do każdego z naszych Klientów stale się rozwijamy.

Nasze główne cele to zapewnianie obecności oraz kreowanie wizerunku w sieci internet poprzez dostarczanie profesjonalnych produktów i rozwiązań z dziedziny IT, e-commerce, reklamy oraz e-marketingu.

Tworzymy, analizujemy procesy, optymalizujemy.

Na rynku stron www oraz e-marketingu działamy od roku 2002, realizując w tym czasie setki małych oraz średnich projektów.

Doświadczenie zdobyte podczas pracy dla bardzo zróżnicowanych Klientów, w połączeniu z gwałtowną dynamiką zmian w branży IT nauczyło nas nieustannego dostosowywania oferty oraz sposobu realizacji zadań.

Dziś nasza oferta to rozwiązania, które z powodzeniem zaspokajają potrzeby zarówno dużych firm jak również najmniejszych jednoosobowych biznesów. Elastyczność oraz skalowalność, poprzedzone gruntownymi analizami prowadzonymi wspólnie z naszymi Klientami, pozwalają na wybór optymalnych rozwiązań.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej: INFORD.eu