Wyszukaj firmę we Wrocławiu

Powstaje Dolnośląska Karta Rabatowa

Kilka miesięcy temu ruszyły prace nad Dolnośląską Kartą Rabatową, czyli projektem, którego zadaniem będzie dostarczać atrakcyjnych rabatów dla kupujących i podróżujących po Dolnym Śląsku łącząc ich z dolnośląskimi sprzedawcami i dostawcami usług.

Dolnośląska Karta Rabatowa to unikalny projekt, który powstaje aby wspierać tworzenie relacji, budować lojalność między Sprzedającymi a Kupującymi na Dolnym Śląsku. Projekt skonstruowany został w myśl zasady „win-win”, tak aby generował obustronne korzyści z uczestnictwa. Posiadacze aktywnej karty zyskują dostęp do atrakcyjnych, sięgających nawet 30% rabatów. Partnerzy udzielający rabatów otrzymują porządną dawkę reklamy, a także świetne miejsce do pozyskiwania Klientów, prezentowania Swoich ofert oraz kanał komunikacji z bardzo konkretną grupą aktywnych, sprecyzowanych i zainteresowanych Klientów.” – mówi Łukasz Ordecha twórca projektu.

Dolnośląska Karta Rabatowa to prosta, aktywowana roczną subskrypcją, aplikacja dla Klientów lubiących podróże, dobre jedzenie, lokalne produkty i usługi w najlepszych cenach!

Ekskluzywna Karta Rabatowa w formie prostej aplikacji dla lubiących zwiedzać, smakować i poznawać Dolny Śląsk!

W ramach projektu przygotowywane są również wtyczki do najpopularniejszych platform sklepów internetowych ( WooCommerce oraz Presta Shop ) , dzięki czemu budowanie lojalność i trwałe partnerstwo będzie możliwe nie tylko w punktach stacjonarnych, ale także w sklepach internetowych. Dzięki wtyczkom rabaty Partnerów dostępne będą również w ich sklepach online!

Korzyści dla Partnerów

Dolnośląska Karta Rabatowa to korzyści nie tylko dla jej użytkowników realizujących rabaty ale również całą paleta naprawdę wartościowych korzyści dla przystępujących do programu Partnerów.

Każdy kto rozumie znaczenie marketingu, tworzenia grup docelowych oraz budowania lojalności Klientów. Każdy kto wie ile kosztuje dziś tradycyjny marketing i szuka innych kanałów marketingowych powinien zainteresować się płynącymi z udziału w projekcie korzyściami.

Podstawowe korzyści

Docieranie do dobrze stargetowanej grupy Klientów

Z pewnością wiesz co oznacza i ile kosztuje dotarcie z Twoją wspaniałą ofertą do poszukujących jej Klientów. Dolnośląska Karta Rabatowa to projekt, który przez 24h będzie wspierał Twoje działania kierując informacje o Twojej ofercie do szukających jej Klientów

Budowanie relacji i lojalności

Nic nie wspiera biznesu lepiej niż stała i lojalna współpraca między dostawcą a odbiorcą. Ten program właśnie poprzez lojalność łączy obie strony

Reklama w socialmediach

Jesteśmy aktywni w socialmediach. Stale prezentujemy oferty naszych Partnerów i zdobywamy dla Was nowych Klientów

Reklama na naszej stronie

Każdy Partner jest stale promowany na naszej stronie. Prezentujemy Twoją firmę, historie, Twoje produkty oraz oferty.

Reklama wśród aktywnego targetu odbiorców

Użytkownicy karty to aktywna grupa ludzi chcących, podróżować, zwiedzać, poznawać i smakować tego co dobre.

Zwiększanie konwersji

Każdy użytkownik karty to Twój potencjalny Klient, każdy jego zakup poprawi Twoją konwersję.

Naprawdę tanie docieranie z ofertą do nowych Klientów

Pakiet korzyści marketingowych i wizerunkowych, który Partner otrzymuje w zamian za 8,25 zł miesięcznie można uznać za jeden z bardziej atrakcyjnych na rynku!

Zwrot już przy pierwszych leadach

Ponieważ zamiast płacić za reklamę, rabatujesz możesz osiągać zyski już od pierwszych leadów.

Poprawienie płynność ruchu/sprzedaży

Odpowiednie zarządzanie Twoimi pakietami rabatowymi oraz dodatkowymi ekskluzywnymi kodami rabatowymi może pomóc Ci w znacznej poprawie płynności ruchu i sprzedaży

Zwiększanie konkurencyjności oferty

Nie da się ukryć, że będziesz miał coś czego nie ma Twoja konkurencja, a to zawsze dodatkowy atut Twojej oferty.

Dodatkowy kanał komunikacji z użytkownikami ściśle zainteresowanymi produktami Partnerów

Promocja marki

Od początku nastawiamy się na promocje Twojej marki. Chcemy aby użytkownicy karty mogli ją dobrze poznać.

Dodatkowy atut w ofercie

Karta rabatowa to bezwzględny dodatkowy atut, który możesz wykorzystać w Swoim marketingu i sprzedaży

Rabaty również online

Dzięki naszym wtyczkom gotowym wtyczkom do najpopularniejszych platform sklepów online WordPress z WooCommerce oraz PrestaShop możesz budować lojalność również w Twoim ecommerce!

Ciekawa alternatywa udzielenia rabatu dla Klienta

Miewasz dylematy i rozterki w temacie rabatów? Dzięki naszej karcie rabatowej możesz to naprawdę dobrze zaplanować i zorganizować.

Współpraca z elastycznym, otwartym na nowe pomysły i wyzwania Partnerem

Dzięki naszej wieloletniej pracy w branży IT oraz marketingu, e-marketingu i marketingu miejsc, dokładnie znamy potrzeby dzisiejszego biznesu i jego Klientów. Jesteśmy elastyczni i z powodzeniem wdrażamy projekty, które dla innych wydają się nieosiągalne!

Projekt Dolnośląskiej Karty Rabatowej realizowany jest przez ekipę, która wdrożyła już podobne rozwiązanie w Masywie Ślęży – Kartę Rabatową visitSobotka. To właśnie pod Ślężańskim Olimpem od blisko roku posiadacze takiej karty cieszą się atrakcyjnymi rabatami, a lokalni sprzedawcy budują trwałe i lojalne relacje ze swoimi Klientami.

Projekt Dolnośląskiej Karty Rabatowej jest obecnie w początkowej fazie realizacji. Jego wstępne uruchomienie planowane jest na końcówkę roku 2024. Obecnie zespół projektu pracuje nad kwestiami widoczności w sieci, przygotowuje aplikację na urządzenia mobilne oraz prowadzi pierwsze rozmowy z Partnerami chcącymi przyłączyć się do projektu.

Przyglądamy się z uwagą temu jak posuwają się prace i z pewnością jeszcze o tym projekcie napiszemy.

Więcej na temat karty oraz przygotowywanych rabatów znaleźć można na stronie www.dolnoslaskakrtarabatowa.pl