Wyszukaj firmę we Wrocławiu

Prestige Decor – hurtownia kwiatów sztucznych

„Jesteśmy na rynku polskim od dwudziestu pięciu  lat i od tyluż staramy się pomóc w zaspokajaniu potrzeb i gustów wszystkich naszych klientów”Dlatego też dwadzieścia  lat temu rozpoczęliśmy współpracę z fabrykami kwiatów sztucznych w Chinach.
Umożliwiło nam to podniesienie jakości naszej oferty i obniżenie cen.
Z każdym rokiem stajemy się bogatsi o nowe doświadczenia , zdobywając coraz to większą praktykę.
Jesteśmy dumni ,kiedy nasza praca owocuje nowo zdobytymi kontaktami.
Dysponujemy własnym transportem .Dowozimy towar na życzenie klientów.
Mamy nadzieję , że współpraca z nami stanie się dla Ciebie przyjemnością i dołączysz do grona naszych klientów


Importujemy sztuczne kwiaty z Chin


Siedziba naszej firmy znajduje się w Rzeplinie, w pobliżu miasta wojewódzkiego Wrocław. Z usług hurtowni kwiatów sztucznych Prestige Decor korzystają jednak odbiorcy z całego kraju. Stawiamy na przejrzyste zasady współpracy, rzetelną obsługę i uczciwość. W naszym asortymencie można znaleźć kilkaset wzorów, dostępnych w różnorodnych przedziałach cenowych i jakościowych. Ofertę stale aktualizujemy, odpowiadając na potrzeby specjalistów z branż, które z nami współpracują. Zapraszamy do przejrzenia dostępnej na stronie Galerii, gdzie prezentujemy sprzedawane artykuły. Dostępny katalog podzielony jest na różnorodne kategorie produktowe, aby maksymalnie ułatwić wyszukanie odpowiedniego artykułu.


Obsługujemy największe hurtownie na rynku. Z naszych usług korzystają też profesjonalni floryści, poszukujący wyrobów całorocznych, produktów świątecznych oraz takich, na które wzrasta zapotrzebowanie tylko w wybranych porach roku. Zauważamy, jak zmienia się zaufanie klientów do kwiatów i ozdób wykonywanych z tworzyw sztucznych. Z każdym rokiem producenci wprowadzają na rynek artykuły o coraz wyższych walorach estetycznych, które mogą przetrwać najgorsze załamanie pogody i nie wymagają podlewania.
Elastyczne podejście do klienta

Zaopatrujemy sprzedawców w dużych miastach, a także odbiorców z mniejszych miejscowości. Z propozycją współpracy zwracają się do nas zarówno nowe firmy, jak i podmioty obecne na rynku od wielu lat. Naturalny wygląd naszych produktów ponadto umożliwia uzupełnianie nimi kompozycji z prawdziwych kwiatów.

Dzięki rozwiniętej sieci transportowej możemy dostarczyć artykuły w krótkim czasie w dowolne miejsce na terenie Polski. Zapraszamy także do oglądania naszych artykułów oraz odbioru zamówień w siedzibie firmy. W razie jakichkolwiek pytań związanych z przedstawioną ofertą, dostępnością poszczególnych produktów czy warunkami współpracy, prosimy o skontaktowanie się z przedstawicielami handlowymi, którzy udzielą szczegółowych informacji i pomogą w podjęciu decyzji zakupowej. Serdecznie zapraszamy do nas. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach pracy biura.

Adres strony internetowej: https://prestigedecor.com.pl/