Wyszukaj firmę we Wrocławiu

Balony folkowe od Pana Balona

Unikalne wzory – które oddają specyficzny klimat i tradycję. Pan Balon jako pierwsza firma w Europie – rozpoczął produkcję balonów folkowych , gdzie wzory zostały umieszczone na specjalnych balonach foliowych.

Manufaktura Pana Balona korzysta z inspiracji dostarczonych przez spuściznę różnych grup kulturowych. Tak właśnie powstała seria balonów folk, ciesząca się ogromną popularnością pośród Klientów.

Unikalna technologia wykonania – po dziś dzień jest najbardziej skrywaną tajemnicą Pana Balona. Balony folkowe to pierwsza edycja. Co kilka miesięcy Pan Balon wprowadza na rynek co raz to nowe wzory. Do każdej serii, wykonywana jest profesjonalna sesja graficzna, która uatrakcyjnia specyfikę balona.

Wybrane wzory balonów folkowych

Pan Balon to Wrocławska firma z zupełnie nowym na rynku polskim podejściem do oprawy imprez z udziałem balonów. Doświadczony zespół dekoratorski gwarantuje kompleksową i terminową obsługę wydarzeń. W portfolio firmy znajdują się bramy i girlandy z balonów, skomplikowane konstrukcje i niebanalne nadruki na balonach, bukiety balonowe oraz profesjonalne dekoracje imprez masowych – wraz ze zorganizowaniem hostess i hostów.

Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo – staramy się jak najlepiej poznać potrzeby naszych klientów. Wiemy, że balony, serpentyny oraz konfetti pomagają naszym klientom zapewnić wyjątkową atmosferę w najważniejszych chwilach.

Pan Balon prowadzimy również sprzedaż ozdób oraz wykonujemy dekoracje balonowe na zamówienia z polskich i belgijskich balonów, m.in. marki Belbal, zwracając uwagę na to, by nasze produkty cechowała intensywność i wyważone nasycenie kolorów.

Więcej informacji o balonowej ofercie oraz bieżące informacje o firmie dostępne są na stornie www.panbalon.pl. Zapraszamy