Wyszukaj firmę we Wrocławiu

Dezynfekcja, odkażanie, osuszanie.

Specjaliści od osuszania dezynfekcji ozonowania i odkażania

Wykonujemy wszelkie usługi dezynfekcji. W tym nadtlenkiem wodoru , gazowym dwutlenkiem chloru , parą , ozonem , związkami na bazie alkoholu itd.. Dobieramy metodę odpowiednią do potrzeb, charakteru pomieszczenia i  towarzyszących okoliczności, aby trwale usunąć bakterie, wirusy, zarodniki pleśni i grzybów z Państwa domów, mieszkań, biur, magazynów itp.

Dla budynków mieszkalnych ozonowanie to najbezpieczniejsza i zarazem w pełni ekologiczna metoda dezynfekcji. Usuwa nie tylko nieprzyjemne zapachy, ale przede wszystkim eliminuje wszelkie bakterie, wirusy, grzyby, roztocza, drobnoustroje i inne czynniki chorobotwórcze. Pozwala pozbyć się również zapachów spalenizny czy dymu papierosowego. Jego główną zaletą jest bezpieczeństwo, ponieważ przebiega bez użycia jakiejkolwiek chemii. Jest naturalnym i efektywnym środkiem biobójczym. 

Ozonowanie pomaga pozbyć się niechcianych alergenów unoszących się w powietrzu. Ozon w pomieszczeniach może skutecznie zlikwidować roztocza kurzu domowego. Dzięki ozonowaniu pomieszczeń możemy znacznie lepiej się w nich czuć. Jest ono wskazane przede wszystkim dla alergików, gdyż ozonowanie pomieszczeń doskonale je oczyszcza, powietrze jest świeże i czyste, pozbawione alergenów i bakterii.

Dzięki zastosowaniu ozonowania w pomieszczeniach możemy również uniknąć rozprzestrzeniania się chorób np. grypy. W pomieszczeniach takich jak szpital, gabinety lekarskie, korytarzach, biurach czy szkołach jest to szczególnie wskazane. Wówczas możemy zapobiec rozprzestrzenianiu się zarazków. Ozon jest gazem nietrwałym i łatwo ulega rozkładowi. Wszystkie pomieszczenia stają się bezpieczne w krótkim czasie po zakończeniu ozonowania.

Ozonowanie to najskuteczniejsza, a zarazem niedroga metoda walki z wirusami, nieprzyjemnymi zapachami i bakteriami w naszych domach i miejscach pracy. 

W przypadku walki z bakteriami i wirusami w pomieszczeniach wielkogabarytowych jak hale, magazyny, zakłady pracy, miejsca kultu, szkoły itp. stosujemy również metody oprysków i gazowania oraz dodatkowe metody wspomagające dla lepszej dezynfekcji także powierzchni użytkowych. Stosowane przez nas metody są zupełnie bezpieczne dla ludzi, zwierząt i innych organizmów żywych. Mogą z powodzeniem być stosowane również w takich miejscach jak przedszkola, żłobki czy szpitale i nie wymagają wyłączenia pomieszczeń z użytku na dłużej niż kilka godzin.

ODGRZYBIANIE

Pleśnie są mało wymagającymi organizmami. Rozwijają się wszędzie tam, gdzie panuje duża wilgotność przy dostatecznie wysokiej temperaturze. Mamy około 200.000 rodzajów grzybów pleśniowych. Według szacowań występują one w co trzecim domu. Niektóre z nich można dostrzec gołym okiem, większości niestety nie.Jest to tym bardziej niebezpieczne. Im dłużej wdycha się rozproszone w powietrzu zarodniki grzybów lub pleśni, tym ryzyko zachorowania jest większe.

Szczególnie zagrożone są dzieci, które podatne są bardziej na alergie niż dorośli. Podczas zwalczania zagrzybienia ze ścian, należy pamiętać, że samo usunięcie wykwitów nie wyeliminuje problemu.

Najważniejsze jest znalezienie i usunięcie przyczyny zawilgocenia przegrody. W zależności od okoliczności odgrzybianie wykonujemy metodą opryskową, iniekcji, nawiewów bądź fal elektromagnetycznych. Jeśli zauważysz problem pleśni, zadzwoń, a my trwale usuniemy grzyb i pleśnie i przywrócimy zdrowy, bezpieczny klimat.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy 100% skuteczności i satysfakcji.

Zapraszamy do kontaktu:

Region Wrocław

ul. Cybulskiego 30/1
50-205 Wrocław
tel. 501 877 822


Materiały pochodzą ze strony osuszamy.com

Osuszanie, dezynfekcja, ozonowanie, odkażanie.

tel. 533 443 361
email: biuro@osuszamy.com