Wyszukaj firmę we Wrocławiu

Pan Balon – balony i dekoracje na eventy

Pan Balon to zupełnie nowa na rynku polskim jakość oprawy imprez z udziałem balonów. Nasz doświadczony zespół dekoratorski gwarantuje kompleksową obsługę eventów każdego rodzaju. W naszej ofercie znajdują się bramy i girlandy z balonów, skomplikowane konstrukcje i niebanalne nadruki na balonach, bukiety balonowe oraz profesjonalne dekoracje imprez masowych – wraz ze zorganizowaniem hostess i hostów.

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na swoją nową działalność, konkretny moment w ważnej uroczystości lub wypromować swoje przedsiębiorstwo, polecamy z pomocą fantazyjnych konstrukcji balonowych wyróżnić się spośród innych. Z doświadczenia wiemy, że balony przyciągają nie tylko najmłodsze dzieci, ale również dorosłych, ponieważ kolorowe dekoracje wywołują uśmiech na każdej twarzy.

Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo – staramy się jak najlepiej poznać potrzeby naszych klientów. Wiemy, że balony, serpentyny oraz konfetti pomagają naszym klientom zapewnić wyjątkową atmosferę w najważniejszych chwilach.

Realizujemy zlecenia zarówno dla klientów biznesowych, publicznych jak i indywidualnych.

W naszej ofercie, znajdą Państwo usługi przystrojenia sali, zorganizowania oprawy balonowej pod tematyczne wydarzenia, wykonywanie na zlecenie balonów ze specjalnymi nadrukami, organizację pokazów konfetti i serpentyn oraz wypuszczanie jednocześnie setek balonów z siatki.

Prowadzimy również sprzedaż naszych ozdób oraz wykonujemy dekoracje balonowe na zamówienia z polskich i belgijskich balonów, m.in. marki Belbal, zwracając uwagę na to, by nasze produkty cechowała intensywność i wyważone nasycenie kolorów.

Naszą codzienną pracę cechuje rzetelność i pomysłowość – granice naszych możliwości pod względem oprawy balonowej podczas wydarzeń, są wyznaczane jedynie przez wyobraźnię i życzenia naszych klientów. Działamy na terenie całej Polski.