Wyszukaj firmę we Wrocławiu

Wes.expert – projekt Gemini Park Tychy

Wes.expert – zespół ekspertówe i zaangażowanych profesjonalistów do spraw projektowania przestrzeni zrealizowała projekt Gemini Park Tychy. Tworząc projekt Gemini Park Tychy bawiliśmy się formą, kolorami oraz designem. Pozwoliło nam to na idealne uzupełnienie centrum handlowego wątkiem, który ma zaspokoić także zmysły estetyczne klientów. Kluczowe przy tym projekcie było dla nas stworzenie miejsca, w którym doskonale odnajdą się różne grupy klientów, poczynając od rodzin, przez nastolatków, aż po biznes.

Stworzyliśmy ekosystem, który na jednej przestrzeni pozwala na spotkanie różnych grup ludzi, mających różne potrzeby i motywatory korzystania z centrum handlowego. Dodatkowo zapewniliśmy odwiedzającym różnorodność postaw i prywatność. Na jednej przestrzeni zostały wytworzone różne funkcje, dedykowane różnorodnym grupom.

Tworzenie przestrzeni w centrum handlowym może być ciekawym wyzwaniem. Szczególnie, kiedy mamy wpływ na całkowity wygląd galerii handlowej. Tak było w przypadku Gemini Park Tychy, gdzie zaprojektowaliśmy i wyposażyliśmy wnętrze, które śmiało można porównać do galerii sztuki pełnej inspiracji, która jednocześnie pełni szereg funkcji.

Więcej informacji o tej realizacji znaleźć można na stronie www.wes.expert w sekcji realizacje: https://wes.expert/realizacje/

Galeria

Firma WES.exprt od 19 lat wyposaża wnętrza. Pomaga klientom tworzyć środowisko pracy, aby mogli z sukcesem realizować założenia biznesowe.
WES.expert jest partnerem architektów, designerów, architektów wnętrz w zakresie doradztwa i optymalizacji rozwiązań wyposażania wnętrz, tworzenia efektywnego środowiska pracy oraz przestrzeni. Jako autoryzowany przedstawiciel największych producentów posiada wiedzę i doświadczenie, aby szukać najkorzystniejszych konfiguracji mebli biurowych, podłóg, ścian szklanych, akustyki i oświetlenia.
W ofercie firmy dostępne są produkty takich marek jak m.in: Citterio, Shaw Contract, Arper, Orangebox, PolyVision, Bolia, Coalesse, Steelcase. Zapraszamy!