Wyszukaj firmę we Wrocławiu

Wykładzina Living Systems

Wykładziny Living Systems Shaw Contact to kolekcja, która daje możliwość twórczego kreowania wnętrz. 

Living system oferuje wiele rozwiązań w różnych kolorach, które zapewniają projektantom elastyczność i swobodę tworzenia nieskończonej liczby kombinacji i wariantów.
Inspiracją do stworzenia kolekcji była obserwacja świata przyrody i zmian w nim zachodzących.
Zastosowanie wykładziny o miękkiej powierzchni, bogatej we wzory, faktury i kolory występujące w naturalnym ekosystemie, tworzy efekt wizualny sprzyjający dobremu samopoczuciu.
Ponadto dzięki ulepszonym właściwościom akustycznym wykładziny Living Systems zapewniają rozwiązanie problemu niepożądanego hałasu.

Modularny format otwiera możliwości łączenia wzorów, które można wykorzystać do podziału na strefy i określenia funkcjonalności każdej przestrzeni. 

Shaw Contract jest największym producentem i dostawcą wykładziny podłogowej na świecie.
Filozofia tworzenia produktów firmy opiera się na przekonaniu, że to po czym chodzimy powinno mieć pozytywny wpływ na życie człowieka.
Proponowane przez firmę rozwiązania łączą bogatą gamę rozwiązań wyróżniających się indywidualnym designem, wysoką trwałością, wydajnością i ekologią. Firma oferuje kompletne rozwiązania podłogowe, które przystosowane są dla wszystkich sektorów rynku, min. Biurowe, hotelarskie, edukacyjne itp.

Wykładziny ShawContract Living System