Wyszukaj firmę we Wrocławiu

Thirty Three Bicycle Studio – prawidłowy dobór roweru

Jazda na rowerze to dziś jedna z naszych częstszych aktywności. Uczymy się jej od najmłodszych lat i doskonalimy z każdym rokiem. Przychodzi jednak taki moment w którym musimy dokonać zakupu nowego roweru. Wchodzimy do sklepu rowerowego i… zaczynamy się nieco bezradnie rozglądać. Mnogość typów rowerów, rozmiarów, zastosowań może przyprawić o ból głowy. Jak zatem wybrać ten jedyny, najlepszy, aby podczas późniejszego użytkowania, nie żałować wyboru?

Odpowiedź na pytanie: „Jaki rower jest dla nas idealny?” jest banalna w swojej prostocie: „Odpowiedni do naszych potrzeb i mieszczący się w założonym budżecie.”. Zbyt banalne? Owszem, a cały problem tkwi w pierwszej części tej odpowiedzi. No bo co to znaczy „odpowiedni”? Spróbujemy na to odpowiedzieć. I może nie damy jednoznacznej odpowiedzi dla każdego, ale może pomożemy rozwiać nieco wątpliwości.

Odpowiedzi na pytania związane z odpowiednim doborem roweru oraz pełną ofertę rowerów Cannondale, GT, NS bikes wraz z akcesoriami, znajdziecie na stronie Wrocławskiego sklepu rowerowego Thirty Three Bicycle Studio w zakładce: Prawidłowy dobór roweru